Esiet sveicināti mūsu mājas lapā!
Radīt labu garastāvokli un svētku atmosfēru ir mērķis, kas apvienoja labākos rokdarbu meistarus, kuri strādā dažādos mākslas virzienos, un veicināja radošās organizācijas „Svētku Dekori" dibināšanu.

3 galvenie virzieni ir:

  • sveces
  • apsveikumu kartiņas
  • floristika

Sveces

„Kad es izgatavoju sveci, obligāti skan mūzika - klusa, maiga. Citādi nedrīkst, jo sliktā garastāvoklī neizdosies izgriezt to skaisti. Svece jāveido ar dvēseli. Tā ir izgatavošanas neatņemama sastāvdaļa”.
Sveču meistare N.A.

Skaistas un dažādas sveces Barokko stilā. Sveces forma un krāsa ir neatkārtojamas un unikālas, jo tās ir rokdarbs. Kā pamatu izmanto vienkrāsainu matricu no caurspīdīga vai tonēta parafīna – konusveida vai taisna, dažāda izmēra ar 4, 6 vai 8 malām. Sagatavotu pamatni iegremdē dažādās krāsās 30-50 reizes, lai iegūtu vairāk slāņu. Tad meistars ar precīzām kustībām izgriež vertikālas strīpas un veido attēlu – izliekumus, spirāles un citus dekoratīvus elementus. Izstrādājums tiek izgatavots 10 minūšu laikā, kamēr parafīns vēl ir silts.
Šodien svece ir stilīgs interjera elements, kas rada romantisku atmosfēru un garastāvokli. Ir ticējums, ka degošas sveces mājā nodedzina negatīvas emocijas.

Apsveikumu kartiņas

„Izgatavojot apsveikuma kartiņu, es nepārtraukti domāju par cilvēkiem, kuri dāvinās vai saņems to… Spīdošas acis, sajūsma, mīlestība. Man gribētos, lai tas būtu no sirds. Atstāt apsveikuma atklātni redzamā vietā, paņemt to rokās un izlasīt vēlreiz. Viss labākais Jums”.
Apsveikumu kartiņu izgatavošanas meistare L. А.

"Svētku Dekori" piedāvātas apsveikumu kartiņas ir īsts mākslas darbs. Ideāls krāsu savienojums, papīra struktūra, kā arī dekoratīvi elementi ir harmoniski apvienoti katrā izstrādājumā. Svētku kartiņas un aploksnes, dāvanu kastītes, ielūgumi tiek izgatavoti tādu stilu kā "Shabby Chic", "Provence", "Barokko", "Boho Chic", "Vintage” labākajās tradīcijās.
Atklātne droši vien ir viena no svarīgākajām dāvanas daļām, jo tajā Jūs varat ierakstīt sirsnīgus novēlējumus, vārdus, kuri paliks atmiņā uz ilgu laiku. Vienmēr patīkami paņemt rokās kartiņu un izlasīt vēlreiz mīļus vārdus, atcerēties kādu svarīgu datumu vai cilvēku vai vienkārši gadalaiku.

Floristika

„Katrs zieds, lapiņa, stiebrs radīšanas procesā nepārtraukti atgādina neatkārtojamu dabas skaistumu. Man ļoti patīk mans darbs, es baudu katru brīdi, veidojot pušķus un ziedu kompozīcijas. Es dāvāju Jums savas dvēseles daļiņu”. Floriste А. А.

Ziedi. Kas var būt brīnišķīgāks? Ziedi ir kopā ar mums visu dzīvi - no sākuma un līdz pašām beigām. Mēs piedāvājam florista pakalpojumus, ar individuālu pieeju katram klientam. Strādājam gan ar dzīviem, gan ar mākslīgiem ziediem. Pie mums iespējams pasūtīt rokdarbu kompozīcijas no ziediem, kas izgatavoti no polimēra māla. Meistars veido katras ziedlapiņas formu un krāsu. Polimermāla ziedi ir maksimāli līdzīgi dzīviem. Ziedi mūsdienās tiek uzskatīti par stilīgu interjera elementu kā darba vidē, tā arī ikdienas dzīvē.

Mums ir tiesības izvēlēties labāko, pielāgojoties katram klientam individuāli. Mūsu uzdevums ir radīt ideāli piemērotu produktu katram, kas vēršas pie mums.

Radošā organizācija "Svētku Dekori" strādā no 2011.gada 25.decembra. No šī brīža daudz unikālu izstrādājumu rotā un priecē tūkstošiem cilvēku visā pasaulē.